FTTX-PT-M16 FTTH 16-jedrna optična dostopovna terminalna omarica
Številka modela:  FTTX-PT-M16
Znamka:Softel
MOQ:10
gou  Stenska ali stebrna montaža
gou  Uporabno za gradnjo več omrežij FTTx
gou Vse-v-enem za spajanje, cepljenje in distribucijo vlaken
Podrobnosti o izdelku
Tehnični parametri
Dimenzije in kabelske poti
Priročnik za namestitev
Prenesi
01
Opis izdelka
Kratek opis
FTTX-PT-M16Priključna škatla za dostop do vlakenje potreben in priljubljen pri uvajanju FTTH.
Funkcionalne lastnosti
Zdaj pa si poglejmo specifikacije FTTX-PT-M16: Okoljske zahteve: Delovna temperatura: -40 °C do +85 °C Relativna vlažnost: ≤85 % (+30 °C) Atmosferski tlak: 70 kPa do 106 kPa Glavni tehnični podatki: Vstavljena izguba: ≤0,15 dB Povratna izguba UPC: ≥50 dB Povratna izguba APC: ≥60 dB Tehnični podatki o zaščiti pred strelo: Izolacijska upornost med ozemljitveno napravo in kovinskimi deli omarice ni manjša od 2 × 10⁴MΩ/500 V (DC); infrardeča ≥2 × 10⁴MΩ/500 V. Vzdržna napetost med ozemljitveno napravo, ohišjem omarice in njenimi kovinskimi deli ni manjša od 3000 V (DC)/min brez preboja ali preskoka; U≥3000 V.
Material PC+ABS
Velikost (A*B*C) 319,3*214*133 mm
Največja zmogljivost 48
Velikost namestitve (slika 2) D*E 52*166*166 mm
V največji premer kabla (mm) ᴓ8~14 mm
Največja velikost luknje za odcep ᴓ16 mm
Vodoodporni adapterji SC/A PC 16
Okoljske zahteve
Delovna temperatura -40℃~+85℃
Relativna vlažnost ≤85 % (+30 ℃)
Atmosferski tlak 70 kPa~106 kPa
Specifikacije optične opreme
Vstavljena izguba ≤0,3 dB
Izguba vrnitve UPC ≥50 dB
Izguba povratka APC ≥60 dB
Življenjska doba vstavljanja in odstranjevanja >1000-krat
Tehnične specifikacije, odporne na grom
Ozemljitvena naprava je izolirana z omarico, izolacijska upornost pa je manjša od 2MΩ/500V (DC).
IR≥2MΩ/500V
Vzdržna napetost med ozemljitveno napravo in omarico ni manjša od 3000 V (DC)/min, brez preboja, brez preskoka; U ≥ 3000 V